Zdecyduj się na kredyt zanim podrożeje

Jeszcze do końca roku masz szansę na zaciągnięcie kredytu gotówkowego na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ekonomiści ostrzegają, że już pod koniec grudnia stopy procentowe narodowego Banku Polskiego mogą wzrosnąć. Wszystko oczywiście zależy od decyzji Rady Polityki Pieniężnej jednak obserwując rynek można zauważyć, że powoli zbliża się moment gdy ceny towarów i usług będą systematycznie rosnąć zamiast maleć. Koniec deflacji na pewno odczują wszyscy kredytobiorcy, zmiany w warunkach zadłużeń mogą być znaczne. Jeżeli pragniesz za dodatkowe pieniądze na swoim koncie zapłacić mniej niż będzie to konieczne za kilka miesięcy nie zwlekaj z decyzją i wybierz najtańszy kredyt lub pożyczkę już teraz.

Tani kredyt przed okresem świątecznym

Listopad i Grudzień to wyjątkowo trudny okres gdy pojawia się tak wiele dodatkowych wydatków, że ciężko jest poradzić sobie dysponując wyłącznie miesięczną wypłatą. Kredyt uzyskasz nawet w ciągu jednego dnia, szczególnie jeżeli zdecydujesz się na wypełnienie wniosku online i zaoszczędzisz swój czas jaki byłby konieczny w przypadku osobistej wizyty w oddziale banku.

Niskie oprocentowanie nominalne nie zawsze oznacza niski całkowity koszt pożyczki czy kredytu. Ubiegając się o kredyt znacznie korzystniejszym jest zwracanie uwagi na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To wiarygodny sposób by poznać najbardziej wartościowe produkty finansowe na rynku. Polecamy Ci ranking opublikowany na naszej stronie. Nie musisz obawiać się żadnych opłat, porówanie usług jest całkowicie darmowe i dostępne dla wszystkich użytkowników. Szybko dowiesz się czym charakteryzują się poszczególne zadłużenia i czy pojawiły się promocyjne usługi z warunkami tymczasowo preferencyjnymi.

Pożyczka na dowolny cel - Polecamy

Oferta Alior Banku jest najlepszym rozwiązaniem zarówno dla osób które zamierzają skorzystać z niewielkiej pożyczki, jak i znacznie większej kwoty. Bank oferuje maksymalnie aż 150 000,00 złotych bez konieczności ubezpieczenia zadłużenia lub poręczycieli.

Aby obniżyć koszt swojej miesięcznej raty możliwy jest wybór naprawdę długiego okresu kredytowania, maksymalnie to nawet 120 miesięcy. Wraz z wyborem większej ilości rat masz pewność, że bank określając Twoją zdolność kredytową będzie w stanie udzielić Ci większego zadłużenia. Nie bez znaczenia będzie także fakt, że Twoja miesięczna rata będzie znacznie niższa.

Pożyczka 5,00% z gwarancją to także doskonały produkt finansowy jeśli masz w planach zaledwie w ciągu kilku miesięcy spłacić całe zadłużenie. Bank oferuje swoim Klientom promocję dzięki której wszyscy pożyczkobiorcy, którzy uregulują należność w instytucji w ciągu 6 miesięcy otrzymają zwrot wpłaconych odsetek. To sposób aby niemal całkowicie wyeliminować wszystkie dodatkowe opłaty i zaoszczędzić pokaźną sumę pieniędzy.