Wrzesień 2016 - kredyt z najniższą ratą

Szukasz kredytu, który zapewni Ci doskonałe warunki podczas spłaty zadłużenia? Okazuje się, że to nie tak trudne jak może się wydawać. Skorzystaj z pomocy fachowców i ciesz się kredytem, który spełni Twoje wymagania nie narażając Twojego budżetu na zbyt wysokie koszty. Zanim jednak sprawdzisz, które oferty banków są aktualnie najciekawsze, koniecznie zastanów się czego dokładnie oczekujesz i jakie warunki będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Pamiętaj, że zobowiązanie jest usługą za którą zapłacisz w trakcie trwania umowy i Twoje zadowolenie z oferty powinno być równie istotne jak to czy kredytowane pieniądze wpłyną szybko na Twój rachunek. Określ wartość pożyczki, która jest Ci potrzebna, a także czas w jakim realnie będziesz w stanie spłacić swoje zadłużenie bez narażania się na kolejne problemy finansowe. Dzięki takim informacjom znacznie łatwiej będzie Ci dostosować zobowiązanie i wybrać pożyczkę dzięki której zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych.

Deflacja sprzyja niskiemu oprocentowaniu

Rada Polityki Pieniężnej nie planuje dokonywać zmian w wysokości stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Pojawiły się informacje o korzystniejszych wynikach gospodarczych i przypuszczenie, że już pod koniec roku deflacja zostanie zastąpiona inflacją co oczywiście zmusi PRR do przywrócenia wcześniejszej wartości oprocentowania NBP.

Czy to informacje istotne dla przeciętnego kredytobiorcy? Jak najbardziej. Stopa procentowa ustanowiona przez Radę Polityki Pieniężnej ma kluczowy wpływ na wysokość oprocentowania nominalnego zadłużeń dostępnych w bankach. Wykorzystaj szansę i podpisz umowę kredytową teraz, gdy możesz cieszyć się niższym kosztem zobowiązania. Jeżeli wiesz, że czekają Cię większe wydatki, które będą zmuszały Cię do podjęcia zadłużenia w ciągu najbliższych miesięcy, być może to ostatnia okazja by znacznie zmniejszyć całkowitą kwotę jaką spłacisz w ramach kredytu, przy okazji minimalizując miesięczne opłaty.

Ranking kredytów gotówkowych

Od kilku miesięcy uwagę przykuwają promocyjne oferty, które nie posiadają oprocentowania nominalnego. Kredytobiorca decydując się na taką ofertę musi jednak liczyć się z opłatami dodatkowymi oraz ograniczeniem warunków. Obecnie polecamy Kredyt na miarę w Raiffeisen Polbanku oraz Wypożyczkę dostępną w Eurobanku. Oba kredyty gwarantują minimalny koszt, choć trzeba pamiętać również o ograniczeniach które dotyczą, niższej maksymalnej kwoty zadłużenia oraz krótszego okresu spłaty. Są to jednak usługi, które sprawdzą się w przypadku osób, które szukają szybkiego wsparcia finansowego i będą w stanie szybko uregulować swoje zadłużenie. Mimo niższej kwoty o jaką kredytobiorca może się ubiegać, to wciąż atrakcyjniejsze rozwiązanie od zadłużania się w firmach pożyczkowych.

Aby poznać dokładnie oba zadłużenia sprawdź warunki umowy poprzez szczegółowy opis produktu. Poświęć kilka minut na to by później cieszyć się znacznie korzystniejszą pożyczką i wykorzystać to, że na rynku jest tak duża konkurencja w przypadku kredytów na dowolny cel.