Tani kredyt tuż przed świętami Wielkanocnymi

Marzec może okazać się dla Ciebie trudnym finansowo miesiącem z wielu powodów. Przede wszystkim większa ilość wydatków spowodowana jest zbliżającymi się świętami. Często przy takich okazjach sięgamy po pieniądze częściej, nawet nie zdając sobie sprawy z wysokości wydawanych funduszy. Dodatkowo marzec rozpoczyna sezon wiosenny co wiąże się z szeregiem wydatków, które pojawiają sie po okresie zimowym. Planując najbliższe tygodnie masz świadomość, że pieniędzy w Twoim kortfelu lub na koncie może zabraknąć? Być może to najlepszy momemnt aby zabezpieczyć w jakić sposób zbliżające się wydatki i zadbac o to, by dodatkowe pieniądze zostały wykorzystane dokładnie tak jak chcesz, bez konieczności martwienia się o wysokie raty.

Dodatkowa gotówka nawet w jeden dzień

Banki zachęcają do skorzystania ze swoich ofert poprzez minimalizowanie wszystkich formalności i wydawanie decyzji kredytowych nawet w ciągu kilkunastu minut. Wielu Klientów decyduje się na konkretny produkt finansowy ze względu na szybki dostęp do pieniędzy. Poza komfortem jaki zapewniany jest w trakcie ubiegania się o pieniądze warto jednak pamiętać także o tym, że najważniejszy dla Klienta jest okres spłaty. Należy zatem zadbać o jak najkorzystniejsze warunki, przede wszystkim o niski całkowity koszt kredytu. Pozwoli Ci to z łatwością spłacić zadłużenie i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w porównaniu do mniej atrakcyjnych zobowiązań finansowych.

Pamiętaj jednak żeby sprawdzac oferty dokładnie, nie skupiając się wyłącznie na oprocentowaniu ale poznając także wszystkie dodatkowe opłaty. Nawet jeżeli oferta pozornie wydaje Ci się bardzo atrakcyjna może byc związana z dużą ilością opłat pozaodsetkowych. Możesz jednak całkowicie bezpiecznie i za darmo skorzystać z rankingu jaki publikujemy na splatka.pl. Dowiesz się nie tylko które banki proponują najciekawsze promocje, ale także ile wyniesie Cię przykładowa rata kredytu.

Najtańszy kredyt gotówkowy - Marzec 2016

Raiffeisen Polbank posiada w swojej ofercie ciekawy produkt promocyjny, który zainteresuje nawet najbardziej wymagających usługobiorców. Kredyt na miarę - bez odsetek jak sama nazwa wskazuje nie przewiduje standardowego oprocentowania. Kredytobiorca może zatem spodziewać się opłat wyłącznie około kredytowych. Bank pobiera prowizję za udzielenie pożyczki o wysokości od 6,00% do 15,00%. Na korzystniejsze warunki mogą liczyć przede wszystkim stali Klienci Polbanku, posiadający bardzo dobrą zdolność kredytową.

Maksymalna wartość kredytu gotówkowego wynosi 10 000,00 złotych, a maksymalny termin spłaty to 15 miesięcy. Oferta ze względu na swoje ograniczenia z pewnością nie będzie odpowiadać wszystkim zainteresowanym. Jeżeli jednak zależy Ci na niedużym zadłużeniu i masz możliwość spłacić kredyt w ciągu kilkunastu miesięcy, zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą ofertą.

Stopy procentowe bez zmian

Dzięki łagodnej polityce pieniężnej wciąż nie odnotowaliśmy podwyższenia stóp procentowych Narodowego banku Polskiego. To jeden z głównych powodów dla których oprocentowanie nominalne dostępnych pożyczek utrzymuje się na stałym poziomie już od kilku miesięcy. Warto wykorzystać szansę na korzystne zadłużenie. Należy bowiem pamiętać, że pomimo sprzyjających warunków nie można dokładnie określić jak długo Rada Polityki Pieniężnej utrzyma aktualną wartość stóp procentowych. Już kilkakrotnie pojawiały się informacje o konieczności wprowadzenia zmian, zatem gdy tylko pojawi się odpowiedni moment z pewnością wartość stóp procentowych ponownie wzrośnie, co spowoduje wyższe oprocentowanie zadłużeń oferowanych w bankach.