Spłać kredyt bez odsetek

Potrzebujesz pilnie pieniędzy ale nie wiesz czym kierować się podczas dokonywania wyboru kredytu gotówkowego? Wiele osób ma z tym problemy ze względu na zbyt dużą ilość produktów na rynku. Ogromne zainteresowanie pożyczkami na dowolny cel sprawiło, że większość banków posiada w swojej ofercie przynajmniej jedno takie zadłużenie. Łatwo więc zagubić się w reklamach i obietnicach, zgodnie z którymi praktycznie każdy kredyt jest właśnie tym najtańszym.

Nie obawiaj się, nie musisz liczyć tylko na szczęście lub poświęcać kilku dni na przeszukanie wszystkich informacji o zadłużeniach. Korzystając z naszej pomocy nie tylko szybko dobierzesz kredyt do swoich potrzeb ale także zaoszczędzisz pieniądze dzięki niższym ratom. Myślisz, że każdy kredyt oznacza dla kredytobiorcy wysokie odsetki? Przekonaj się, że możesz zawrzeć bardzo korzystną umowę kredytową, którą spłacisz bez żadnych problemów.

Kredyt bez odsetek? To możliwe

W roku 2016 zacięta walka o nowych kredytobiorców zachęciła kilka banków do tego by radykalnie zminimalizować koszt udzielanych pożyczek. Promocyjne usługi przyciągają nowych Klientów, a to właśnie na nich najbardziej zależy w tej chwili bankom.

Jeżeli interesuje Cię niewielkie zadłużenie, które pokryje Twoje bieżące wydatki lub pomoże w sytuacji w której szukasz pomocy finansowej sięgającej kilku tysięcy złotych, musisz zainteresować się kredytami gotówkowymi, które gwarantują brak oprocentowania nominalnego. Obecnie na rynku są aż dwa takie produkty i zdecydowanie warto poznać ich warunki.

 

Raiffeisen Polbank - Kredyt na miarę

  • Oprocentowanie - 0,00%

  • Prowizja - od 6,00% do 15,00%

  • Okres kredytowania - 15 miesięcy

  • Maksymalna kwota kredytu - 10 000,00 złotych

  • Kredyt do 5 000,00 złotych nie wymaga zaświadczenia o zarobkach

Wypożyczka - Eurobank

  • Oprocentowanie - 0,00%

  • Prowizja – 10,00%

  • Okres kredytowania - 60 miesięcy

  • Maksymalna kwota kredytu - 15 000,00 złotych

 

Oba produkty nie wymagają korzystania z rachunku osobistego w tych bankach, lub ubezpieczenia pożyczek. Możesz ubiegać się o kredyt zarówno w oddziałach banku jak i wypełniając formularz internetowy. Wniosek złożony online pozwoli Ci zaoszczędzić Twój czas, a przy okazji być może także pieniądze. Wiele banków proponuje korzystniejsze warunki dla Klientów online, o czym warto pamiętać. Wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do podpisania umowy, możesz zatem skontaktować się z pracownikiem banku wyłącznie w celu poznania dokładnych warunków kredytu dostosowanego do Twojej sytuacji.