Promocyjne pożyczki gotówkowe

Brak pieniędzy skutecznie powstrzymuje Cię przed spełnieniem swoich marzeń. Nie musisz czekać wielu miesięcy na spełnienie swoich pragnień. Dodatkowe pieniądze są na wyciągnięcie Twojej ręki, wystarczy, że wybierzesz najlepszą ofertę banku a okaże się, że realizacja Twoich pragnień nie jest tak kosztowna jak może Ci się wydawać.

Coraz częściej mówi się, że banki szukają sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy ze względu na koszt podatku od aktywów. Już teraz część produktów finansowych zmieniła swoje warunki, wzrosły opłaty za prowadzenie kont, korzystanie z kart płatniczych czy wypłat z bankomatów. Jeszcze mniej korzystne są depozyty, których oprocentowanie zostało obniżone nawet o 0,90%. Mimo obaw banki nadal oferują atrakcyjne pożyczki, które zapewniają niskie raty miesięczne. Jeżeli chcesz zdobyć gotówkę wystarczy, że wypełnisz odpowiedni wniosek, a środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu jednego dnia.

Nie płać odsetek

Aktualnie aż dwie oferty związane są promocjami, które gwarantują brak oprocentowania nominalnego. Kredytobiorca jest zatem zobowiązany do opłaty prowizji oraz kosztów przygotowawczych. Zarówno Kredyt Bez Odsetek jak i Wypożyczka prezentują się wyjątkowo korzystnie szczególnie na tle innych zadłużeń na dowolny cel o niewielkiej wysokości.

Raiffeisen Polbank proponuje elastyczną prowizję zależną od długości okresu spłaty. Minimalna prowizja wynosi 6,00% natomiast maksymalna 9,00%. Najwyższa wartość Kredytu Bez Odsetek to 10 000,00 złotych. Ubiegając się o kredyt o wartości do 5 000,00 złotych możliwe jest ominięcie zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, bank honoruje bowiem osobiste oświadczenie o stałych dochodach. Okres kredytowania wyznaczony jest od 6 do 30 miesięcy. Raty przez cały czas trwania umowy są równe, dzięki temu nawet w przypadku zmiany warunków nowo zawartych umów Klient nie zapłaci za swój kredyt więcej niż zostało to zaplanowane zgodnie z harmonogramem ustalonym podczas podpisywania dokumentów.

Eurobank zajmuje bardzo wysokie, drugie miejsce w rankingu. Wypożyczka jest produktem bardzo zbliżonym do oferty Raiffeisen Polbanku. Klient musi jednak liczyć się z kosztem prowizji za udzielenie pożyczki, o wysokości 10,00% zaciągniętego zadłużenia. Oferta może być jednak korzystniejsza ze względu na wyższą maksymalną kwotę – 15 000,00 złotych oraz aż dwukrotnie dłuższy okres kredytowania, nawet do 60 miesięcy.

Eurobank wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu i stałych dochodach, atutem pożyczki jest jednak bardzo krótki czas wymagany do uzyskania zgody kredytowej, wystarczy zaledwie 15 minut.

Do kiedy możesz skorzystać z promocji?

Zarówno Raiffeisen Polbank jak i Eurobank nie wskazują ostatecznego terminu do kiedy możliwe jest zwarcie umowy na podanych warunkach. Oznacza to, że produkty mogą w takiej postaci pozostać w ofercie nawet do momentu w którym nie zmienią się referencyjne stopy oprocentowania NBP. Aktualnie sytuacja na rynku jest tak niepewna, że nawet najlepsi analitycy nie są w stanie wskazać jakie decyzje zapadną podczas najbliższych posiedzeń Rady Polityki Pieniężnej. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Rada prawdopodobnie będzie realizowała łagodną politykę pieniężną, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej partii.