Promocja - kredyt na świąteczne wydatki

Na Twoim koncie brakuje gotówki, a potrzebujesz pieniędzy zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym? Zanim podpiszesz umowę zastanów się, które pożyczki proponowane przez banki są warte uwagi. Na rynku jest wiele zadłużeń, jednak nie wszystkie wyróżniają się atrakcyjnymi warunkami umowy. Nie musisz jednak poświęcać całego swojego wolnego czasu by zdobyć informacje o najlepszych ofertach. W dobie internetu i coraz popularniejszej bankowości online, wiadomości o konkretnych produktach są dostępne w znaczniej bardziej przystępny sposób. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wiadomościami jakie zgromadziliśmy tworząc ranking kredytów gotówkowych. Korzystając z naszej pomocy szybko dowiesz się czy zaciągnięcie kredytu będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem tymczasowych problemów finansowych. Szybka pożyczka może być szczególnie atrakcyjna jeżeli uda Ci się dodatkowo zaoszczędzić m.in. dzięki promocji. Święta i zbliżający się Nowy Rok są doskonałą okazją do tego by na rynku usług finansowych szukać ofert z korzystniejszymi warunkami.

Zyskaj nawet 20,00% swoich odsetek

W Grudniu wiele instytucji stara się zachęcić Klientów do skorzystania z promocji kredytów gotówkowych. To okres kiedy ludzie szukają najtańszych i najszybciej dostępnych zadłużeń. Niższe odsetki, brak prowizji, wszystko to ma przekonać do tego, że dany bank oferuje zdecydowanie najlepszą pożyczkę na dowolny cel. Nie każda promocja rzeczywiście pozwala zaoszczędzić na spłacie kredytu, są jednak także takie produkty, które po spełnieniu ustalonych warunków mogą okazać się bardzo korzystne.

Aktualnie najciekawszą promocją proponuje BGŻ BNP Paribas wraz z Świątecznym Kredytem Gotówkowym. Kredytobiorca, który będzie regularnie spłacał swoje zobowiązanie finansowe może bowiem liczyć na pieniężną premię, która wyniesie w ciągu roku aż 20,00% wszystkich spłaconych odsetek. W przypadku kredytu o wysokości 150 000,00 złotych to nawet 760,00 złotych rocznie. To dodatkowy zastrzyk gotówki, który wykorzystasz całkowicie dowolnie, przy okazji minimalizując całkowity koszt zadłużenia.

Zanim jednak zdecydujesz się na wybór Świątecznego Kredytu Gotówkowego poznaj dokładnie wszystkie warunki jakie są stawiane przed indywidualnym Klientem BGŻ BNP Paribas Banku. Przede wszystkim oprocentowanie nominalne wynosi 9,40%, a dodatkowo bank pobiera prowizję, która może wynieść nawet 14,00%. Możliwe jest jednak obniżenie tego dodatkowego kosztu poprzez podjęcie decyzji o ubezpieczeniu kredytu gotówkowego.

Maksymalna wartość pożyczki o jaką można wnioskować w to 150 000,00 złotych, bez poręczycieli lub innych zabezpieczeń. Okres spłaty kredytu można rozłożyć na 84 miesiące, ponadto warto pamiętać, że raty są równe przez cały okres obowiązywania umowy.

Oferta promocyjna ważna jest tylko do 31 grudnia bieżącego roku. Zostało już zatem niewiele czasu by skorzystać właśnie z tego produktu finansowego.