Pożyczka na nagłe wydatki - Styczeń 2016

Ciężko Ci pokryć wszystkie bieżące wydatki, a może masz szansę na atrakcyjną transakcję ale brakuje Ci gotówki? Niezależnie od powodu i potrzeb finansowych najszybszym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy, który pozwoli Ci zminimalizować wymagane formalności zarazem dając szansę na wysokiej wartości zadłużenie, które pokryje nawet najbardziej wyszukane cele kredytobiorcy.

Jeżeli chcesz sprawdzić, które oferty banków są aktualnie najkorzystniejsze wystarczy, że porównasz warunki pożyczek i wybierzesz te które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Zachęcamy do wysłania darmowego wniosku, wypełniając formularz skontaktujesz się z pracownikami banku - nawet w ciągu kilkunastu minut.

Warto szukać najniżej oprocentowanych kredytów

Szukasz kredytu który pomoże Ci zdobyć pieniądze ale obawiasz się, że jego spłata będzie zbyt kosztowna? Niezależnie od tego w jakim celu zaciągasz pożyczkę musisz dbać przede wszystkim o to by uregulowanie miesięcznych rat, zgodnie z harmonogramem nie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Bank zanim wyda udostępni na Twoim koncie kredytowane środki sprawdzi zarówno historię kredytową a także zdolność kredytową. Warto jednak zainteresować się produktami, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilka procent względem innych usług. Jeżeli uważasz, że miesięcznie są to nieodczuwalne oszczędności, wystarczy, że pomnożysz różnicę przez ilość miesięcy przez jaki spłacać będziesz zadłużenie. Może się okazać, że w przypadku korzystniejszego zadłużenia w Twoim portfelu zostanie nawet kilkaset złotych więcej.

Najlepsze oferty

Kredyt z premią roczną - Kredytobiorcy Eurobanku mogą liczyć nie tylko na niskie oprocentowanie 5,00% ale także korzystną prowizję w wysokości 3,00%. Poza długim okresem spłaty, sięgającym aż 108 miesięcy atutem jest maksymalna kwota zadłużenia, 120 000 złotych bez zabezpieczeń i poręczycieli. Klienci spłacający regularnie swoje raty mają gwarancję otrzymania corocznej premii pieniężnej o wartości nawet 400 złotych (wysokość premii zależna jest od wysokości zaciągniętego zobowiązania).

Pożyczka 5% z gwarancją - Alior Bank podobnie jak Eurobank zachęca do zaciągnięcia pożyczki oprocentowaniem nominalnym o wysokości 5,00%. Pożyczkobiorca nie jest zobowiązany do opłacenia prowizji musi natomiast liczyć się z opłatą przygotowawczą, która sięga 3,50%. Maksymalna kwota pożyczki to aż 150 000 złotych, ponadto bank pozwala elastycznie dostosować spłatę zadłużenia, najdłuższy okres kredytowania wynosi aż 120 miesięcy.

Kredyt gotówkowy - BGŻ BNP Paribas oferuje zainteresowanym kredytem na dowolny cel zadłużenie o maksymalnej wartości 150 000 złotych bez poręczycieli lub innych zabezpieczeń. Oprocentowanie nominalne wynosi 5,90%, a prowizja jaką nalicza bank 2,99%. Instytucja ogranicza okres spłaty do 84 miesięcy, możliwe jest jednak spłacenie zadłużenia przed terminem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.