Poświąteczny kredyt - gdzie najtaniej?

Świąteczne wydatki uszczupliły Twój portfel tak bardzo, że szukasz najłatwiejszego sposobu na podreperowanie budżetu? Zaciągnięcie kredytu jeszcze w ciągu najbliższego miesiąca okaże się znacznie korzystniejsze od ofert które prawdopodobnie pojawią się w pierwszym kwartale nadchodzącego roku. Koniec deflacji daje możliwość podniesienia stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego, warto więc skorzystać z niższego oprocentowania, które wciąż oferowane jest w bankach. Możesz za kredyt gotówkowy zapłacić nawet kilka procent mniej, co w skali całego okresu kredytowania pozwoli zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Sprawdź które oferty aktualnie są najtańsze i wypełnij wniosek, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną gotówkę nawet w jeden dzień.

Grudzień 2016 - najkorzystniejsza oferta miesiąca

Liderem rankingu kredytów na dowolny cel jest Kredyt na miarę dostępny w Raiffeisen Polbanku. Oprocentowanie tego zadłużenia wynosi 4,99%, prowizja banku stanowi 9,00% kredytu. Maksymalna kwota o jaką może starać się Klient banku to nawet 150 000,00 złotych, należy jednak pamiętać, że wartość ta będzie zależna od Twojej zdolności kredytowej. Okres spłaty kredytu można rozłożyć aż na 120 miesięcy, dzięki temu w prosty sposób ograniczysz swoje miesięczne raty, nawet w przypadku zaciągnięcia kredytu o wysokiej kwocie.

Raiffeisen Polbank wymaga zaświadczenia o wysokości stałych dochodów, jednak Klient ubiegający się o kredyt nie jest zobowiązany do skorzystania z pozostałych ofert banku. Możliwe jest ubezpieczenie kredytu, jednak to opcja dodatkowa, którą na którą kredytobiorca decyduje się wyłącznie na własne życzenie. Spłata kredytu następuje poprzez równe, miesięczne raty – tej samej wysokości przez cały okres kredytowania.

Kolejną polecaną ofertą jest Pożyczka 5% z gwarancją, która znajduje się w ofercie Alior Banku. Zgodnie z nazwą produktu, oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 5,00%, należy jednak pamiętać o opłacie przygotowawczej, która wynosi 15,00%. Ogromną zaletą tej pożyczki jest maksymalna kwota zadłużenia, sięgająca 200 000,00 złotych. Podobnie jak w przypadku Kredytu na miarę, Pożyczka 5% z gwarancją oferuje nawet 120 miesięczny okres spłaty. Alior Bank zapewnia szybką wypłatę pieniędzy, po wypełnieniu wszystkich formalności, gotówka znajdzie się na rachunku Klienta nawet w ciągu jednego dnia. Dodatkowo kredytobiorca nie jest zobowiązany do założenia rachunku osobistego w Alior Banku, a wszystkie formalności może wypełnić drogą elektroniczną.

Kredyt online - bezpiecznie i szybko

Wahasz się przed wypełnieniem wniosku internetowego? Nie masz powodów do obaw. Wysłany wniosek nie zobowiązuje Cię do zaciągnięcia kredytu, będziesz mieć jednak możliwość poznać ofertę dostosowaną dokładnie do Twoich potrzeb i możliwości. Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przekazania ich do banku, którego oferta zainteresuje Cię do wysłania zgłoszenia online. Pracownik banku skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu kilkunastu minut.