Najlepszy kredyt gotówkowy w Październiku 2015

Naprawa samochodu, nowy sprzęt do domu, a może kupno opału na zimę? Niezależnie od tego w jakim celu chcesz uzyskać dodatkowe pieniądze kredyt gotówkowy pomoże Ci zrealizować wszystkie plany. Jeżeli spełnisz wszystkie wymagania dotyczące kredytobiorcy gotówkę otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia. Zadłużenia tego typu nie wymagają wielu formalności i pod tym względem mogą przypominać nawet zobowiązania oferowane w firmach pożyczkowych.

Kredyt w banku

Kredyt gotówkowy to usługa dzięki której łatwo podreperujesz swój budżet. Bank poza prawidłowo wypełnionym wnioskiem będzie wymagać od Ciebie wyłącznie zaświadczenia o stałych zarobkach, wystarczającej zdolności kredytowej i dobrej historii kredytowej. W przeciwieństwie do innych zadłużeń, kredyt na dowolny cel posiada bardzo uproszczone procedury. Formularz, który musisz wypełnić zawiera pytania dotyczące wyłącznie Twoich podstawowych danych takich jak: imię, nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia, miejscowość w jakiej mieszkasz, wysokość zadłużenia o jakie się ubiegasz oraz numer telefonu.

Wysyłając zgłoszenie online zapewnisz sobie jeszcze szybszy dostęp do pieniędzy i korzystne dla Ciebie warunki umowy. Pracownik banku skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie przedstawiając Ci ofertę zgodną z Twoimi możliwościami. Dodatkowym atutem kredytów online jest możliwość skorzystania z promocji, dzięki nim zapłacisz za swoje zadłużenie mniej nawet o kilka procent.

Najlepsze oferty w Październiku

Aktualnie polecamy szczególnie dwie oferty, które zapewniają bardzo niskie oprocentowanie i minimum opłat dodatkowych. To szczególnie ważne jeżeli chcesz uniknąć nieprzyjemności w trakcie spłaty kredytu. Warto zadbać o to przed podpisaniem umowy i m.in. skorzystać z aktualnego rankingu zadłużeń lub kalkulatorów pożyczek. Nie musisz poświęcać na to wiele czasu, porównanie zadłużeń zajmie Ci zaledwie kilka minut.

W tym miesiącu zdecydowanie wyróżniają się produkty Alior Banku oraz Eurobanku. Poniżej krótki opis tych kredytów gotówkowych dla wszystkich osób, które jeszcze szukają oferty spełniającej ich kryteria.

Pożyczka 5% z gwarancją

  • Oprocentowanie - 5,00%

  • Prowizja - 0,00%

  • Maksymalny okres spłaty - 120 miesięcy

  • Oferta wyłącznie dla osób, które ukończyły 21 rok życia

Kredyt z premią roczną

  • Oprocentowanie - 5,00%

  • Prowizja - 3,00%

  • Maksymalny okres spłaty - 96 miesięcy

  • Kredytobiorca zobowiązany jest do dostarczenia zaświadczenia o zarobkach

Wybierz kredyt świadomie

Nigdy nie decyduj się na umowę, która jest dla Ciebie niekorzystna i nie spełnia Twoich warunków. Kredyt to usługa z której korzystasz i za którą zapłacisz, pamiętaj, że jako Klient banku musisz przede wszystkim dbać o swój interes i zapewnić sobie jak najlepszą perspektywę zarówno otrzymania dodatkowych środków jak ich spłaty.