Maj 2016 - porównanie kredytów gotówkowych

Maj wiąże się nie tylko z długim weekendem ale także z Pierwszymi Komuniami, i rozpoczęciem się sezonu na wesela. Coraz częściej sięgamy także po katalogi biur podróży i zastanawiamy się nad zaplanowaniem urlopu. Niestety często musimy odłożyć swoje pragnienia na bok ze względu na brak gotówki. Warto jednak zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu, który pozwoli pokryć wydatki i nie będzie praktycznie odczuwalny w domowych funduszach ze względu na niskie raty. Myślisz, że to niemożliwe? Sprawdź oferty, które wyróżniliśmy w tym miesiącu i daj się pozytywnie zaskoczyć.

Niskie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego wciąż przyczyniają się do tego, że zainteresowani pożyczką na dowolny cel mają ogromny wybór wśród wyjątkowo atrakcyjnych zadłużeń. Zobacz które usługi posiadają najniższe oprocentowanie i który bank przy podpisaniu umowy faktycznie zagwarantuje Ci minimum opłat za skorzystanie z pożyczki.

Zapewniamy aktualne dane

Szukasz najlepszego rankingu online by wybrać zadłużenie dla siebie? Sprawdź nasz zestaw kredytów gotówkowych przygotowany przez specjalistów i systematycznie uzupełniany o najnowsze informacje. Dowiesz się wszystkiego o najnowszych promocjach, a także tego, które z nich posiadają najniższe koszta całkowite. Nasze porady pozwolą Ci zdecydować się na najlepsze zobowiązanie, dodatkowo są całkowicie darmowe. Pamiętaj, że zarówno ranking kredytów jak i samo wysłanie wniosku nic Cię nie kosztuje. Umożliwiasz sobie jednak szybszy kontakt z bankiem. Wypełniając internetowy formularz możesz nawet kilkukrotnie przyspieszyć cały proces związany z wypłatą gotówki. Musisz jednak pamiętać, że bank przed wydaniem decyzji kredytowej sprawdzi Twoją zdolność kredytową, a także historię wcześniejszych zadłużeń.

Gdzie otrzymasz najlepszy kredyt?

Już od dłuższego czasu liderem wśród zobowiązań na dowolny cel jest Eurobank. W pierwszej dziesiątce najlepszych kredytów gotówkowych, aż cztery produkty należą do oferty Eurobanku. Są to zróżnicowane oferty, które zainteresują zarówno osoby, które oczekują niewielkiego zadłużenia jak i pożyczki o bardzo wysokiej wartości maksymalnej.

Eurobank wyróżnia się na tle pozostałych banków nie tylko niskim oprocentowaniem ale także elastycznym okresem kredytowania oraz możliwością skorzystania z wakacji kredytowych, które są mało popularną usługą dodatkową w innych placówkach oferujących zadłużenia.

Bardzo ciekawą propozycją jest także Kredyt Gotówkowy BGŻ BNP Paribas, zajmujący jedno z najwyższych miejsc w rankingu. To zadłużenie, które ma wyjątkowo atrakcyjne warunki i można je dostosować do możliwości Klienta. Wszystko za sprawą wysokiej maksymalnej kwoty kredytu, długiego okresu kredytowania i minimalnych formalności jakie wymagane są do tego by otrzymać zobowiązanie.

Zarówno Eurobank jak i BGŻ BNP Paribas zapewniają dodatkowe promocyjne warunki, które są w stanie przyciągnąć większą ilość nowych Klientów. Eurobank obecnie promuje w szczególności Wypożyczkę, która zapewnia brak oprocentowania pożyczonych środków. Natomiast Kredyt Gotówkowy umożliwia ominięcie spłaty odsetek w trakcie ostatniego roku kredytowania środków.