Luty 2017 - najlepsza oferta kredytowa miesiąca

Wydatki przerosły Twoje możliwości i potrzebujesz szybko skorzystać z dodatkowych pieniędzy? Nie musisz obawiać się opłat, które sprawią, że ponownie będziesz borykać się z kłopotami finansowymi. Wystarczy poświęcić trochę czasu by wybrać odpowiednią usługę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Zanim jednak zdecydujesz się na produkt bankowy, skorzystaj z pomocy jaką oferujemy. Na naszej stronie poznasz najciekawsze oferty banków, a także promocje, dostępne tylko przez wyznaczony okres czasu. Zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych, wybierając tańszy kredyt, nie tracąc przy tym zalet, które dotyczą szybkiego dostępu do pieniędzy czy minimalnych formalności.

Zwracaj uwagę na całkowity koszt

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego, jednocześnie mając nadzieję, że bank spełni warunki, na których Tobie zależy? Ogromna konkurencyjność na rynku umożliwia znalezienie oferty, o najlepszych warunkach. Sprawdź jakie banki zajmują najwyższe miejsca w rankingu zadłużeń na dowolny cel i koniecznie zapoznaj się lepiej z ofertami, które zainteresują Cię. Wystarczy kilka minut by porównać oferty, a nawet wysłać niezobowiązujący wniosek.

Nie sugeruj się nigdy oprocentowaniem nominalnym, ponieważ całkowity koszt kredytu znacznie różni się od tego, który zachęca Klientów do skorzystania z danej oferty. Na spłatka.pl dowiesz się ile wynosi rata kredytu na jakim Ci zależy, zatem w łatwy sposób przekonasz się, które usługi są tańsze od innych.

Najlepszy kredyt miesiąca

Aktualnie polecamy w szczególności Pożyczkę 5% z gwarancją, dostępną w Alior Banku. Aby zaciągnąć pożyczkę wystarczy złożyć wniosek i okazać dowód osobisty. Bank nie wymaga zaświadczeń o dochodach nawet w przypadku zobowiązania o wartości 200 000,00 złotych. Alior Bank umożliwia ubezpieczenie pożyczki, jednak nie wymaga tego. Klient ubiegający się o zadłużenie nie jest zobowiązany do okazania zaświadczenia o swoich zarobkach, czy założenia rachunku osobistego.

Największym atutem oferty jest bardzo długi okres spłaty, sięgający nawet 120 miesięcy. Mając na uwadze wyjątkowo niskie oprocentowanie oraz brak prowizji, pożyczka prezentuje się na tle konkurencji wyjątkowo dobrze.

Alior Bank gwarantuje szybkie rozpatrzenie wniosku i dostęp do kredytowanych środków nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Oferta jest dostępna online dzięki czemu możesz zaoszczędzić zarówno pieniądze jak i czas poświęcony na wypełnienie wszystkich formalności.

Komu polecamy Pożyczkę 5% z gwarancją? Usługa z pewnością zainteresuje osoby, które chcą rozłożyć spłatę zadłużenia na dłuższy czas by zaoszczędzić na miesięcznej racie. Dodatkowo to jedna z najbardziej elastycznych pożyczek na rynku pod względem wysokości zobowiązania. Pamiętaj jednak, że maksymalna wartość pożyczki o jaka możesz się starać będzie uzależniona od Twojej zdolności kredytowej.