Luty 2016 - najtańsza pożyczka gotówkowa

Szukasz taniego kredytu by sfinansować swoje dowolne plany? Jeżeli potrzebujesz pieniędzy ale nie chcesz ponosić wysokich kosztów zadłużenia musisz przynajmniej kilka minut poświęcić na poznanie kilku najlepszych zobowiązań. Usługi online pozwolą Ci zaoszczędzić czas, a przede wszystkim z łatwością wybrać najtańszą propozycję spośród nawet kilkunastu ofert dostępnych wszystkim zainteresowanym.

Chociaż banki podnoszą koszta w tabelach opłat masz wciąż szansę uzyskać atrakcyjne oprocentowanie, szczególnie jeżeli zdecydujesz się na promocyjny kredyt. Nie każda promocja jest opłacalna, pamiętaj o tym oglądając reklamy i materiały marketingowe banków, a także parabanków.

Uważaj na wysokie opłaty dodatkowe

Niskie oprocentowanie, które proponują banki nie gwarantuje najniższych kosztów jakie poniesiesz. Zanim zdecydujesz się na wyjątkowo dobrze zapowiadający się produkt finansowy sprawdź czy warunki zadłużenia nie przewidują licznych opłat około kredytowych. Im więcej wiesz o ofercie tym mniejsze szanse, że w trakcie spłaty pożyczki cokolwiek będzie w stanie Cię zaskoczyć.

Aby nie przepłacić za kredyt na dowolny cel musisz kierować się całkowitym jej kosztem. Pomoże Ci w tym m.in. wartość RRSO, która obejmuje poza tradycyjnym oprocentowaniem również pozostałe opłaty związane z pożyczką.

Zwróć także uwagę czy kredyt gotówkowy nie wiąże się z innymi produktami banku, które będą wymagały od Ciebie stałych opłat przez cały okres na jaki zawarta została umowa. Może to być rachunek osobisty z miesięczną opłatą za jego prowadzenie, ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie przed sytuacjami uniemożliwiającymi spłatę zobowiązania finansowego.

Zapłać mniej - polecane pożyczki gotówkowe

Polecamy szczególnie trzy ofert, które wyróżniają się wyjątkowo dobrym oprocentowaniem, a także niską prowizją. Korzystne warunki umowy pozwolą Ci nie tylko szybko zdobyć pieniądze ale także równie łatwo sprostać spłacie pożyczki.

Najciekawszymi promocjami są dwa kredyty, które nie wiążą się z odsetkami. Zarówno Raiffeisen Polbank jak i Eurobank proponują zadłużenia o niższej wartości. Atutem tych produktów jest niewątpliwie brak oprocentowania nominalnego i niski całkowity koszt zadłużenia na jaki składają się wyłącznie opłata przygotowawcza oraz prowizja.

Kredyt bez Odsetek w Raiffeisen Polbanku pozwala ubiegać się o 10 000,00 złotych, a maksymalny okres spłaty wynosi 30 miesięcy.

Wypożyczka, poza wyższą maksymalną wartością (15 000,00 złotych) zapewnia również dwukrotnie dłuższy czas spłaty pożyczki, aż 60 miesięcy.

Jeżeli jednak potrzebujesz większej ilości gotówki, możemy zapewnić, że to Alior Bank zaoferuje Ci najkorzystniejsze warunki. Pożyczka 5,00% z gwarancją umożliwia ubieganie się nawet o 150 000,00 złotych. Spłatę kredytu możesz zaplanować na 10 lat. Stali Klienci Alior Banku mogą starać się o zadłużenie na podstawie wyciągu z konta bankowego.