Listopad 2016 - ranking najtańszych pożyczek

Łatwa spłata kredytu bez obaw o dodatkowe koszta i błyskawiczny dostęp do pieniędzy, których potrzebujesz? Banki oferują coraz korzystniejsze warunki, chcąc konkurować o nowych usługobiorców. Deflacja, która prawdopodobnie dobiega końca, wciąż ma jednak wpływ na wysokość oprocentowania nominalnego wszystkich dostępnych zadłużeń. Skorzystaj z możliwości jakie są obecnie dostępne i podpisz umowę, która zapewni Ci minimalne opłaty oraz przede wszystkim ogromny komfort nie tylko w trakcie zawierania umowy ale podczas całego jej okresu.

Twoje zadłużenie będzie miało wpływ na budżet jakim dysponujesz nawet przez kilka lat, co warto mieć na uwadze zastanawiając się nad wyborem oferty.

Aktualny ranking - sprawdź jakie oferty są atrakcyjne w tym miesiącu

By obniżyć swoje wydatki możesz w łatwy sposób skorzystać z porównania usług. Ranking kredytów gotówkowych dostępny jest w dowolnym dla Ciebie momencie, nie musisz płacić za skorzystanie z niego, a największym atutem jest zebranie najistotniejszych informacji w jednym miejscu. To narzędzie, które ułatwi Ci wybór zobowiązania i pozwoli dokładnie zaplanować proces ubiegania się o kredyt, a także jego spłatę.

Listopad nie zaskakuje pod względem oprocentowania, liderami rankingu pozostały banki, które od kilku miesięcy konkurują o najwyższe miejsce w zestawieniu kredytów na dowolny cel. Banki coraz chętniej oferują promocyjne zadłużenia, które dzięki preferencyjnym warunkom przyciągają uwagę nawet niezdecydowanych Klientów. Pamiętaj, że tani kredyt to nie tylko niskie oprocentowania, a często nawet jego brak, tylko minimalny koszt całkowity.

Wyróżniliśmy jednak trzy oferty, które zasługują na poświęcenie im większej uwagi. Jeżeli szukasz pożyczki, sprawdź co polecamy właśnie w tym miesiącu.

1. Kredyt na miarę - bez odsetek

Kredyt nie przewiduje odsetek nominalnych, jednak kredytobiorca musi liczyć się z prowizją, która wynosi 9,00%. Maksymalna kwota kredytu to zaledwie 10 000,00 złotych, co jednak przyciągnie z pewnością osoby, które poszukują oferty na drobne wydatki. Najdłuższy okres spłaty, jaki przewidziany jest przez Raiffeisen Polbank wynosi 15 miesięcy. Wnioskując o kredyt do 5 000,00 złotych, Klient nie jest zobowiązany dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości zarobków.

2. Pożyczka 5,00% z gwarancją

Alior Bank oferuje atrakcyjne zadłużenie o maksymalnej wartości 150 000,00 złotych. Pożyczkobiorca może rozłożyć spłatę zobowiązania nawet na 120 miesięcznych, równych rat. Oprocentowanie kredytu jest niezmienne i wynosi tylko 5,00%, dodatkowo kredytobiorca nie musi obawiać się dodatkowych opłat. Bank nie pobiera zarówno prowizji jak i opłaty przygotowawczej. Aby ubiegać się o kredyt w Alior Banku należy mieć ukończony 21 rok życia, ponadto bank wymaga zaświadczenia o dochodach oraz zatrudnieniu.

3. Kredyt Gotówkowy

BGŻ BNP Paribas oferuje zadłużenie o maksymalnej wysokości 150 000,00 złotych. Kredyt można rozłożyć na 84 miesięczne raty, które będą równe przez cały okres trwania umowy. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 5,90%, a prowizja za udzielenie zadłużenia wynosi 2,00%. Bank zapewnia wydanie szybkiej decyzji kredytowej oraz wypłatę pieniędzy w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy.