Listopad 2015 - niezależny ranking kredytów gotówkowych

Sprawdź aktualne oferty kredytów gotówkowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających usługobiorców. Niska rata zapewniana w reklamach banków to nieraz tylko doskonały chwyt marketingowy. Musisz zadawać sobie sprawę, że część dostępnych zadłużeń jest bardzo niekorzystnych i mogą one zamiast pomóc, wręcz przeciwnie sprawić jeszcze więcej problemów. Na ryzyko narażają się przede wszystkim osoby, które nie interesują się dokładnie produktami i nie dbają o sprawdzenie wszystkich kosztów kredytu. Tym sposobem łatwiej jest dać się złapać na wszelkiego rodzaju haczyki i niekorzystne warunki. Dlatego przed złożeniem podpisu na umowie w banku zastanów się nawet kilka razy, który produkt bankowy będzie dla Ciebie tym najlepszym.

Tanio i szybko

Kredyty gotówkowe są wyjątkowo atrakcyjne pod względem łatwości w uzyskaniu a także kosztów. Choć pożyczki pozabankowe możesz zdobyć niemal od ręki, to za takie usługi zapłacisz znacznie więcej, a okres spłaty takiego zadłużenia to nie więcej niż kilka miesięcy.

Kredyt w banku poza minimalna ilością formalności zapewnia także wysoką maksymalną kwotę pożyczki i nawet kilkuletni okres spłaty, miesięcznych równych rat, które nie będą dla Ciebie uciążliwe. Jeśli myślisz nad zaciągnięciem kredytu, przede wszystkim zastanów się jaka rata spłacana miesięcznie nie okaże się dla Ciebie zbyt droga. Decydując się na pożyczkę, którą ciężko będzie Ci spłacić możesz poważnie pożałować swojej decyzji.

Podpowiemy Ci które oferty na rynku aktualnie zasługują na więcej uwagi i zainteresowania. To właśnie z pośród tych kredytów być może uda Ci się wybrać najlepsze zadłużenie, które pomoże Ci wyjść z tymczasowych kłopotów finansowych.  

Raiffeisen Polbank - Kredyt na miarę - bez odsetek

  • Oprocentowanie - 0,00%
  • Prowizja - 9,00%
  • Okres spłaty - 96 miesięcy

Alior Bank - Pożyczka na 5% z gwarancją

  • Oprocentowanie - 5,00%
  • Prowizja - 0,00%
  • Okres spłaty - 120 miesięcy

Eurobank - Kredyt z premią roczną

  • Oprocentowanie - 5,00%
  • Prowizja - 3,00%
  • Okres spłaty - 96 miesięcy

Powyższe oferty gwarantują najniższy całkowity koszt kredytu na dowolny cel, a także brak ukrytych opłat dodatkowych. Długi maksymalny okres spłaty, szczególnie w Alior Banku umożliwi każdemu kredytobiorcy na obniżenie miesięcznej raty, a także uzyskanie wyższej zdolności kredytowej.

Oprocentowanie nominalne zadłużeń na rynku nadal jest bardzo niskie, za sprawą deflacji i obniżonych stóp procentowych NBP. Należy jednak spodziewać się niekorzystnych zmian pod tym względem już pod koniec bieżącego roku. To zatem doskonały moment by podjąć decyzję o zadłużeniu i cieszyć się dodatkową gotówką, niezależnie od tego na jaki cel planujesz ją przeznaczyć.

By otrzymać jeszcze szybciej możesz zdecydować się na złożenie wniosku online. Dzięki temu łatwo i bez wychodzenia z domu skontaktujesz się z pracownikiem banku, który przedstawi Ci ofertę dostosowaną do Twoich możliwości. Wypełnienie i wysłanie wniosku możliwe jest całkowicie bezpłatnie m.in na naszej stronie, do czego serdecznie zachęcamy.