Kwiecień 2016 - najtańsze pożyczki gotówkowe

Po świętach brakuje Ci pieniędzy, a wydatków nie ubywa? Aby podreperować budżet możesz zdecydować się na zobowiązanie na dowolny cel. To najłatwiejszy sposób by na Twoim koncie pieniądze znalazły się nawet w ciągu jednego dnia. Nie wiesz czym kierować się przy wyborze zobowiązania ale zależy Ci na najkorzystniejszych warunkach i łatwej spłacie pożyczki? Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych i wybierz zadłużenie, które nie będzie dla Ciebie zbyt kosztowne. Nasze porady są całkowicie bezpłatne, możesz z nich skorzystać w dowolnej dla siebie chwili. Polecamy wyłącznie sprawdzone i rzeczywiście najtańsze pożyczki. Aby zaoszczędzić Ci czas oddajemy do Twojej dyspozycji również uproszczony wniosek, który wypełnisz zaledwie w ciągu kilku minut.

Pożyczka online - elastyczny produkt dla wymagających

Popularność usług internetowych jest coraz większa. Klienci banków szukają możliwości ograniczenia formalności i przyspieszenia wypłaty środków bez konieczności wielogodzinnych wizyt w instytucji. Bankowość online spełnia zatem większość najważniejszych warunków jakie stawiane są przez Klientów zainteresowanych zaciągnięciem pożyczki.

Wysyłanie wniosku wypełnionego drogą elektroniczną zajmuje zaledwie kilka minut. Wpisując swoje podstawowe dane możesz spodziewać się szybkiego kontaktu z pracownikiem banku i poznania oferty przygotowanej indywidualnie do Twoich potrzeb. Unikniesz nie tylko licznych formalności ale znacznie przyspieszysz cały proces związany z zawarciem umowy, bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy - zalety

Kredyt gotówkowy jest najczęściej wybieraną usługą finansową co nie dziwi, ze względu na możliwości jakie proponuje usługobiorcom. Pożyczka konsumencka pozwala na zdobycie pieniędzy na całkowicie dowolny cel, bank nie weryfikuje tego w jaki sposób pieniądze zostaną wykorzystane. Wybierając taką formę zadłużenia możesz ubiegać się zarówno o drobną pożyczkę sięgającą 1 000,00 złotych, jak i zobowiązanie o wyższej kwocie - nawet do 200 000,00 złotych.

Warto jednak pamiętać, że maksymalna kwota kredytu zostanie ustalona po sprawdzeniu Twojej indywidualnej zdolności kredytowej.

Kredyt oferowany w banku jest zdecydowanie korzystniejszy od zadłużeń dostępnych w parabankach. Firmy pożyczkowe choć już od 11 marca mają ograniczone opłaty poza odsetkowe wciąż proponują zobowiązania znacznie droższe niż te, które można otrzymać w tradycyjnych bankach. Parabanki ponadto oferują znacznie niższe zobowiązania, sięgające maksymalnie kilku tysięcy złotych, a okres ich spłaty nie przekracza kilku miesięcy. Ważną informacją jest także to, że większość parabanków oczekuje rat tygodniowych.

Kwiecień 2016 - te oferty warto sprawdzić

  • Eurobank - Wypożyczka

    Oferta dostępna w ramach promocji dzięki której pożyczkobiorca nie jest narażony na oprocentowanie zadłużenia. Zgodnie z warunkami umowy Wypożyczka wiąże się wyłącznie z prowizją o wysokości 10% pożyczki. Ograniczeniem promocji jest niższa maksymalna kwota zobowiązania - 10 000,00 złotych oraz krótszy okres spłaty, maksymalnie 60 miesięcy.

  • Alior Bank - Pożyczka 5% z gwarancją

    Kredyt, który można wykorzystać także na konsolidację innych zobowiązań. Charakteryzuje się wysoką maksymalną kwotą zadłużenia - aż 150 000,00 złotych, a także bardzo długim okresem spłaty - do 120 miesięcy.

  • Eurobank - Kredyt z premią roczną

    Kredyt proponowany Klientom wewnętrznym Eurobanku. Promocja pozwala na otrzymanie premii gotówkowej, warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania przez okres przynajmniej 12 miesięcy. Maksymalna wartość zadłużenia to 120 000,00 złotych, natomiast okres na jaki Klient może rozłożyć spłatę kredytu to 96 miesięcy.