Kredyt hipoteczny dla każdego.

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim.

Pierwsza oferta jaką sprawdzimy to kredyt hipoteczny oferowany przez ING Bank Śląski. Kwota kredytu jaką udostępnia ten bank zaczyna się od 70 tysięcy złotych. Dostępne okresy spłaty zaczynają się od jednego roku i kończą na trzydziestu pięciu latach. Kredyt oprocentowany jest na 3,62% w skali roku. Bank rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie zobowiązania co obniża koszta związane z kredytowaniem. RRSO dla kredytu na kwotę 200 000 złotych z okresem spłaty równym 25 lat wynosi 3,68% w skali roku. Kredytobiorca, który wybierze kredyt hipoteczny w tym banku poniesie koszta w wysokości 104 250 złotych. Każda z rat miesięcznych jaką będzie wpłacał do banku będzie w kwocie 1 014 złotych. Całkowity koszt będzie jednocześnie kwotą spłacanych odsetek i będzie wynosić104.250 złotych. WIBOR 3M wynosi 1,72%, a minimalny wkład własny aż 20% pożyczanej kwoty. W ramach tej oferty nie ma konieczności ubezpieczania kredytu, ani też ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Polisa na życie i ubezpieczenie pomostowe również nie są wymagane, zobacz na kredytowybiznes.pl jak powinno się zajmować kredytami.

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium.

W Banku Millennium można zaciągnąć kredyt hipoteczny na kwotę od 20 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od sześciu do trzydziestu sześciu miesięcy. Oprocentowanie nominalne zobowiązania równe jest 4,22% w skali roku, a RRSO ma wartość 4,30% w skali roku. Bank podobnie jak poprzedni rezygnuje z naliczania prowizji za samo udzielenie zobowiązania. W przypadku kredytu na kwotę 200 000 złotych z okresem spłaty 25 lat raty miesięczne będą po 1.080 złotych. Kredyt wygeneruje koszt całkowity w wysokości 124.036 złotych i w całości będzie to całkowita kwota spłacanych odsetek. Stawka WIBOR 3M w tym przypadku wyniesie 1,72%. Minimalny wkład własny w tym banku będzie niższy niż w poprzednim i równy 10% kwoty zobowiązania. Decydując się na zobowiązanie w tym banku nie ma konieczności ubezpieczania zobowiązania, ani też nie musimy ubezpieczać niskiego wkładu własnego.

Kredyt hipoteczny "Megahipoteka" w Alior Banku.

Decydując się na kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Banku mamy oprocentowanie nominalne w wysokości 4,89% w skali roku. Do kosztów musimy doliczyć jeszcze 2% pożyczonej kwoty z tytułu prowizji dla banku. RRSO tutaj będzie równe 5,21% w skali roku. Raty dla naszej kwoty kredytu będą po 1 156 złotych. Kredyt łącznie będzie kosztował 150 920 złotych z czego, całkowita kwota spłacanych odsetek będzie równa 146 920 złotych. Bank nie wymaga od kredytobiorców ubezpieczania ani kredytu ani też niskiego wkładu własnego.