Kredyt gotówkowy na nagłe wydatki

W Twoim portfelu brakuje pieniędzy a zbliżają się święta, na które musisz przeznaczyć odpowiednią kwotę gotówki? Jeżeli jedynym rozwiązaniem jest pożyczka, pamiętaj, że wcale nie musisz decydować się na zobowiązanie, które będzie zbyt kosztowne. Na rynku jest tak wiele ofert, że z pewnością jesteś w stanie zdobyć pieniądze bez konieczności ryzykowania spłaty i narażania się na opłaty, które przekraczają Twoje możliwości. Chcąc zaoszczędzić swoje pieniądze zainteresuj się produktami bankowymi. Są znacznie korzystniejsze od ofert parabanków. Podobnie jak w przypadku pożyczki, kredyt gotówkowy wykorzystasz na całkowicie dowolny cel. Ogromną zaletą zobowiązania udzielonego prze bank jest minimum formalności, szybka wypłata pieniędzy a jednocześnie jasne warunki umowy.

Kredyt gotówkowy - szybko i bez zbędnych formalności

Zależnie od potrzeb możesz ubiegać się zarówno o niewielkie zadłużenie jak i pożyczkę sięgającą nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Starając się o kredyt o wyższej wartości nie musisz martwić się o dodatkowe zabezpieczenia czy żyrantów. Decydując się na kredyt konsumencki wystarczy, że posiadasz nienaganną historię finansową, a także zdolność kredytową. Bank nie będzie od Ciebie wymagać m.in. zabezpieczenia spłaty pod postacią hipoteki.

Złożenie wniosku o pożyczkę jest wyjątkowo łatwe. Szczególnie jeżeli chcesz zaoszczędzić swój czas i zamiast wizyty w oddziale banku chcesz skorzystać z bankowości internetowej. Formularz uzupełniony online pozwoli Ci skrócić czas w jakim skontaktujesz się z pracownikiem banku, a wielokrotnie także skorzystać z atrakcyjniejszego oprocentowania.

Wystarczy kilka minut by wysłać swoje zgłoszenie. Do poprawnego wypełnienia wniosku konieczne jest podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu, numeru PESEL, a także kwoty o jaką się ubiegasz. Wysyłając zgłoszenie upewnij się, że wszystkie Twoje dane są aktualne, dzięki temu szybko uzyskasz informację zwrotną z banku. Pamiętaj, że wysyłając takie dane nie zobowiązujesz się do skorzystania z oferty, możesz natomiast uzyskać dokładne informacje o kredycie przygotowanym bezpośrednio do Twoich możliwości.

Taniej niż myślisz - sprawdź promocyjne oferty

Twój kredyt gotówkowy nie musi być drogi. Jeżeli wybierzesz najtańsze zadłużenie nie będziesz mieć powodów by obawiać się kłopotów ze spłatą rat, pętli zadłużenia czy innych nieprzyjemnych konsekwencji. Już praktycznie co drugi Polak posiada zobowiązanie finansowe i to właśnie kredyt gotówkowy jest najczęściej wybieranym produktem.

Zdecydowanie najwięcej zaoszczędzisz jeżeli wybierzesz produkt objęty promocją. Spełniając warunki uda Ci się zminimalizować opłaty i w Twoim portfelu zostanie nawet kilkaset złotych więcej niż przy spłacie standardowej oferty.

Najciekawszymi kredytami gotówkowymi są Kredyt na miarę w Raiffeisen Polbanku oraz Wypożyczka Eurobanku. Obie oferty oparte są na podobnych zasadach. Banki w ich przypadku zrezygnowały z oprocentowania nominalnego, zatem Klienci korzystający z tych pożyczek zobowiązani są wyłącznie do spłaty kapitału uzyskanego w ramach kredytu, a także prowizji.

Raiffeisen Polbank oraz Eurobank promocyjne oferty kieruje do osób, które potrzebują niewielkiej kwoty zadłużenia. Maksymalna wartość Kredytu na miarę wynosi 10 000,00 złotych, Eurobank proponuje pożyczkę do 15 000,00 złotych.