Jak skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy?

Brak środków na koncie uniemożliwia Ci niemal wszystkie plany? A może to niemożliwe do przewidzenia problemy sprawiły, że szukasz rozwiązania trudnej sytuacji finansowej? Niezależnie od powodów dla jakich chcesz zaciągnąć zobowiązanie w banku, pamiętaj, że to odpowiedzialna decyzja, która będzie miała wpływ na Twój budżet nawet przez wiele miesięcy. Dlatego też zanim skierujesz swoje kroki do najbliższego oddziału banku poznaj kluczowe warunki, które zapewnią Ci najlepszy okres kredytowania i przyczynią się do łatwego uzyskania zgody kredytowej. Podpowiemy także co zrobić by zwiększyć szanse na szybkie otrzymanie gotówki z banku, a wszystko to bez dodatkowych opłat czy haczyków w umowie.

Zanim złożysz wniosek

Pierwszym krokiem do otrzymania kredytu jest przede wszystkim określenie swoich potrzeb. Pamiętaj by nie ubiegać się o wyższy kredyt, ponieważ dodatkowe pieniądze wydasz bez konkretnego planu, a możesz to odczuć negatywnie podczas spłaty zadłużenia.

Zadbaj o swoją zdolność kredytową, nie musisz zmieniać pracy, by osiągać wyższe zarobki ale wystarczy kilka prostych kroków by bank miał większe zaufanie do Ciebie jako kredytobiorcy:

  • spłać wcześniejsze zadłużenia

  • złóż wniosek z współkredytobiorcą

  • zlikwiduj kartę kredytową (szczególnie jeżeli z niej nie korzystasz)

Kluczowa może okazać się także historia kredytowa, szczególnie w przypadku gdy starasz się o kredyt o wyższej wartości. Osoby, które nie mają żadnej historii mogą napotkać na trudności z uzyskaniem zgody kredytowej. Łatwo jednak zmienić tą sytuację, wystarczy skorzystać z zakupu ratalnego i spłacić w całości nawet przed terminem. Fakt ten zostanie odnotowany i z pewnością będzie atutem dla instytucji rozpatrującej Twoje zgłoszenie.

Szybciej i taniej - wypełnij wniosek online

By zaoszczędzić czas i pieniądze skorzystaj z możliwości jakie daje wypełnienie internetowego formularza kontaktowego z bankiem. Po skorzystaniu z rankingu kredytów gotówkowych warto wybrać najkorzystniejszą opcję i wypełnić wniosek, który nie zobowiązuje do podpisania umowy z bankiem. Wystarczy wypełnić pola z podstawowymi danymi, a bank skontaktuje się z Tobą zaledwie w ciągu kilku godzin. W trakcie rozmowy z przedstawicielem banku otrzymasz informacje o indywidualnie dostosowywanym zadłużeniu. Unikniesz wielogodzinnej wyprawy do siedziby banku, a wszytko to bez żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo, o czym warto pamiętać, bankowość internetowa najczęściej łączy się z szeregiem promocji i możliwością obniżenia kosztów pożyczki.

Jeżeli obawiasz się podawać swoje dane online, pamiętaj, że wniosek zostanie przekazany bezpośrednio do banku i informacje o Tobie nie będą wykorzystane w inny sposób. Zapewniamy nie tylko aktualne informacje o produktach dostępnych w bankach ale również bezpieczeństwo dla wszystkich chętnych do skorzystania z narzędzi finansowych na stronie splatka.pl