Jak rozwiązać swoje finansowe problemy?

Na horyzoncie Twoich wydatków pojawiły się całkowicie niezaplanowane opłaty? Okazało się, że musisz naprawić samochód lub zmienić sprzęt AGD/RTV? A może chcesz skorzystać z wypoczynku właśnie teraz i brakuje Ci pieniędzy na wymarzone wakacje? Wrzesień to miesiąc kiedy pojawiają się także duże koszta związane z początkiem roku szkolnego. Książki, przybory szkolne, wszystko to pochłania jednorazowo kwotę, która może przerosnąć Twoje możliwości finansowe. Jest to jednak problem, który łatwo rozwiązać wybierając odpowiednie zobowiązanie, które będziesz w stanie uregulować bez przeszkód i zmartwień o wysokość kosztów. Kredyt gotówkowy jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli chcesz w szybki sposób zyskać nawet większą sumę pieniędzy na całkowicie dowolny cel. Bank nie będzie ingerować w Twoje plany, a uzyskanie gotówki jest coraz łatwiejsze ze względu na minimalizowanie formalności koniecznych do spełnienia przed otrzymaniem zgody kredytowej.

Skorzystaj z narzędzi finansowych

Ranking kredytów gotówkowych dzięki któremu dokładnie porównasz warunki dostępnych zobowiązań pozwoli Ci dostosować zadłużenie do Twoich potrzeb. Sprawdzisz nie tylko oprocentowanie konkretnej usługi ale także o jaką kwotę możesz się ubiegać, na jak długi okres możesz rozłożyć spłatę kredytu, ile wynoszą dodatkowe opłaty oraz jakie warunki musi spełnić zainteresowany by otrzymać potrzebne pieniądze.

Porównanie pożyczek aktualizowane jest zgodnie ze zmianami jakie wprowadzają banki. Pamiętaj, że informacje mogą różnić się od tych jakie uzyskasz w banku ponieważ wiele wartości związanych jest bezpośrednio z indywidualnym Klientem. Dane zawarte w rankingu są natomiast uśrednione, dlatego też warto porozmawiać z pracownikiem banku i skonsultować bezpłatnie warunki umowy. W tym celu wystarczy wypełnić wniosek kredytowy, który znajdziesz między innymi na naszej stronie. Podając swoje dane możesz mieć pewność, że nie zostaną one wykorzystane w innym celu niż przekazanie ich do instytucji finansowych, które złożą Ci ofertę kredytową. Wystarczy Ci kilka minut by odpowiednio uzupełnić formularz i czekać na kontakt ze strony banku.

Wrzesień 2016 - który bank oferuje najlepsze warunki?

Nadal najkorzystniejszym zobowiązaniem na dowolny cel jest oferta promocyjna, która nie przewiduje tradycyjnych odsetek nominalnych. Kredyt bez odsetek w Raiffeisen Polbank wciąż zapewnia minimalny koszt dzięki temu, że kredytobiorca zobowiązany jest wyłącznie do opłaty prowizji, która zależna jest od okresu kredytowania. Z oferty będą zatem zadowoleni przede wszystkim usługobiorcy, którzy zamierzają spłacić swoje zobowiązanie w krótkim czasie i zaoszczędzą dzięki temu znaczną sumę pieniędzy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące Kredytu na miarę - bez odsetek, sprawdź czy to warunki, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom:

  • Brak oprocentowania

  • Minimalny koszt prowizji to 6%

  • Opłata za udzielenie kredytu uzależniona jest od długości trwania spłaty, im dłuższy okres kredytowania, tym wyższa prowizja

  • Maksymalna kwota kredytu do 10 000,00 złotych

  • Bank udziela zadłużenia o wartości do 5 000,00 złotych bez zaświadczenia o zarobkach